KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

TTNET E-ticarete Adımını Attı!

ttnet-e-ticarete-adimini-atti

Her gün yeni bir cihaz, yeni bir uygulama derken e-ticaret alanında ki bir süredir durulan suyu TTNET iki e-ticaret girişimi ile canlandırıyor.
12 Nisan 2013 Cuma 13:08

TTNET açtığı iki yeni e-ticaret girişimi ile bu platformlardan birinde TTNET’in ürünleri satışa çıkarırken diğerinde ise fiyat karşılaştırması yapılacak.

İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısında ttnetcarsi.com.tr ve okacabukaca.com isimli iki yeni e-ticaret platformunu tanıtan TTNET, okacabukaca.com ile akıllı alışverişin kapılarını aralanırken, ttnetcarsi.com.tr’de ise TTNET ürün ve servislerini avantajlı fiyatlarla sunacağını açıkladı.

okacabukaca.com

E-ticaret sitelerindeki ürünleri bir araya getiren okacabukaca.com 13 ana kategoride binlerce ürün karşılaştırmalı olarak sunulurken 130 bin adedin üzerinde ürün içeriği ve bu ürünler ile ilgili yorumlar yer alıyor.TTNET Çarşı

Bir diğer proje ise hem mevcut hem de potansiyel TTNET kullanıcıları için iyi bir kılavuz olacağa benziyor. TTNET çarşıda ürün ve servisler hakkında hemen hemen her bilgiye yer verilirken, avantajlı fiyat ve kampanyalarla müşterilerine hizmet vermeyi planlıyor.

Tüm bunların yanında doğrusunu söylemek gerekirse müşterilerinin her işlem için şubeye gitme zorunluluğunu azaltması bakımından “TTNET Çarşı” büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olacağa benziyor. Ayrıca yapılan bilgilendirmeye göre gelecek planları arasında, diğer grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin eklenmesinin olduğu belirtildi.

TTNET’in pazara sunduğu bu iki yenilik için birçok yorum yapılsa da bence Türkiye’nin en büyük eksiklikleri arasında yer alan satış ve satış sonrası hizmet anlamında müşteri memnuniyetini TTNET açısından yukarılara çekecektir.

En güncel teknoloji haberleri için Silikon Vadisi'ni ziyaret edin!Kaynak: http://teknoloji.milliyet.com.tr/ttnet-e-ticarete-adimini-atti-/internet/haberdetay/12.04.2013/1692690/default.htmEtiketler: İstanbul , Türkiye , TTNET , E-ticaret , Proje , Grup


Haber okunma sayısı: 986Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ