KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

SERA HABERLERİ

Kumluca Gavur Çayına Araç Uçtu Trafik Kazası

kumluca-gavur-cayina-arac-uctu-trafik-kazasi #kumlucahaberleri, #trafikkazası, #kumlucahaber, Kaza ile ilgili detaylar www.kumlucaweb.com ve www.kumlucahaberleri.net sitemizde anlık takip edebilirsiniz..

Dolu Seralara Zarar Verdi Antalya

dolu-seralara-zarar-verdi-antalya Kumluca Haberleri, Geçtiğimiz günlerde etkili olan ve Batı Antalya bölgesinde maddi zarara yol açan hortum ve şiddetli yağmurun ardından

Sera İçerisinde İpte Ölü Bulunan Eski Muhtar

sera-icerisinde-ipte-olu-bulunan-eski-muhtar deniztepeki mahallesi eski muhtarı Ali Demir evinin önünde bulunan sera da boynundan ip ile asılı halde olduğu farkedildi.

Mavikent Sera İçerisinde İntihar Etti Kumluca

mavikent-sera-icerisinde-intihar-etti-kumluca #Kumluca Mavikent mahallesinde sera ortakçılığı Yapan Turan İ. aile içi sorunlar nedeni ile bir süredir eşini ikna edip geri dönmesi için Denizli 'ye eşi ile görüşmeye gitti.

Etkili Olan Hortum 50 Dönümlük Seralara Zarar Verdi

etkili-olan-hortum-50-donumluk-seralara-zarar-verdi #Kumlucahaber, Manavgat ilçesinde meydana gelen hortumda domates, biber, kavun, karpuz, ekili seralarda zarar meydana geldi.

Şiddetli Rüzgar ve Yağmur Demre de Seraları Yıktı

siddetli-ruzgar-ve-yagmur-demre-de-seralari-yikti Çiftçiler, en son bir yıl önce çıkan ve 800 dönüm seraya zarar veren hortumun ardından bugün çıkan hortumun kısa süreli olmasına sevindi. Yağan dolu ise seraların kenarlarında birikinti oluşturdu.

Yağmur ve Rüzgar Kumluca da Seralara Zarar Verdi

yagmur-ve-ruzgar-kumluca-da-seralara-zarar-verdi #KumlucaHaberleri, Seralardaki mahsüllerin yağmur sebebiyle sular içerisinde kaldığı Kumluca ilçesinde, üreticilerin mahsül toplama ve bu yıl ki gelirlerinin zarara uğramasına neden oldu.

Antalya Sahil ve İç Bölgelerde Zirai Don Uyarısı

antalya-sahil-ve-ic-bolgelerde-zirai-don-uyarisi sahilde sıfır ila sıfırın altında 2 dereceye, iç kesimlerde ise sıfırın altında 4 ila sıfırın altında 10 dereceye kadar düşeceği belirtilen açıklamada

Seralar Şiddetli Rüzgara Dayanamadı Kumluca Haberleri

seralar-siddetli-ruzgara-dayanamadi-kumluca-haberleri İlçe genelinde ilk belirlemelere göre 10 dekar seranın rüzgar etkisi ile yıkılması, plastik seraörtülerinin uçması belirlendi. Zararın net boyutunun hasar tespit çalışmalarının ardından belirleneceği

Meteoroloji Antalya iç kesimleri ve geneline Don Uyarısı

meteoroloji-antalya-ic-kesimleri-ve-geneline-don-uyarisi 19 Ocak gecesi (salıyı çarşambaya bağlayan gece) sıcaklıkların Antalya ve Muğla illerinde önemli ölçüde düşeceği duyuruldu.

Demre de Hortum Felaketinde 6 Mahalle Zarar Gördü

demre-de-hortum-felaketinde-6-mahalle-zarar-gordu Çıkan hortum, Büyükkum, Küçükkum, Gökyazı, Alakent, Beymelek ve Köşkerler mahallelerinde etkili oldu. Seraların plastik örtülerini parçalayan ve camlarını kıran hortum, ürünlere de zarar verdi.

Sera Yenileme Kredi Desteği Nasıl Alınır

sera-yenileme-kredi-destegi-nasil-alinir Devletin seraların modernizasyonu için düşük faizli kredi desteğini, Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla verilecek kredinin üst limitinin ise 100 bin lira.

Kumluca İlçesinde Seraları Hortum Vurdu

kumluca-ilcesinde-seralari-hortum-vurdu İlçemiz Kumluca Hacıveliler, Çaydağıldığı, mahallelerinde oluşan hortum çok sayıda naylon sera ve Cam seralarda hasara neden oldu.

Kumluca

kumluca- İlçemiz Kumluca Hacıveliler, Çaydağıldığı, mahallelerinde oluşan hortum çok sayıda naylon sera ve Cam seralarda hasara neden oldu.

Asat Bazı İlçelerde Sayaç Okuma Vakti Değişti

asat-bazi-ilcelerde-sayac-okuma-vakti-degisti ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, yeni yıldan geçerli olmak üzere suya yüzde 8 zam yapılmasını önerdi. Öneri, 8 Aralıkta toplanan Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Kurulu'nda yapılacak

Kumluca Şiddetli Yağmur Sel Felaketine Yol Açtı

kumluca-siddetli-yagmur-sel-felaketine-yol-acti Antalya ve Batı Antalya'da olumsuz hava şartları etkili oluyor. Kumluca, merkez ve merkeze bağlı, Beykonak, Mavikent, Olympos, Adrasan, Hacıveliler, Sarıkavak, Göksu, Erentepe, Kum, Akmaz, mahallelerinde çok

Kumluca Belediyesine Moldavalı Çiftçilerden Ziyaret

kumluca-belediyesine-moldavali-ciftcilerden-ziyaret sera ve narenciye üretimi konusunda önemli bir yeri olan Kumluca’yı ziyaret etmek istediklerini ifade eden Kaya, bu amaçla kendilerini misafir eden KumlucaBelediyesi ve Kumluca’daki sivil toplum kuruluşlarına

Mavikent Mahallesinde Hortum Seralara Zarar Verdi

mavikent-mahallesinde-hortum-seralara-zarar-verdi Akdeniz Elektrik Dağıtım CLK Akdeniz arıza bölümü Edaş ekiplerinin enerji nakil hatlarını onardıkları ve Kumluca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından da hasar tespit

Mavikent Mahallesinde Hortum Seralara Zarar Verdi

mavikent-mahallesinde-hortum-seralara-zarar-verdi Akdeniz Elektrik Dağıtım CLK Akdeniz arıza bölümü Edaş ekiplerinin enerji nakil hatlarını onardıkları ve Kumluca Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından da hasar tespit

Kumluca Seramikcim Sahibi Kazada Hayatını Kaybetti

kumluca-seramikcim-sahibi-kazada-hayatini-kaybetti Kumluca Esnaflarından Seramikcim Firmasının Sahibi Taner Erdoğan (36) Hususi otomobili ile aykırtça Mevkiinde kamyon ile çarpıştı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ