KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Klasik otomobiller göz doldurdu

klasik-otomobiller-goz-doldurdu

Birlik ve beraberlik mesajları vermek için 40 klasik otomobille Afyonkarahisar’a gelen İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği (İKOD) üyeleri, bugün araçlarını vilayet önünde halka sergiledi.
01 Temmuz 2013 Pazartesi 15:41

Araçları ile Afyonkarahisar Valiliği önüne gelen İKOD üyeleri burada araçlarını sergileyerek Afyonkarahisarlıların beğenisine sundu. Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, etkinliğin yakıt sponsorunun kendileri olduğunu söyleyerek, amaçlarının kentin tanıtımına katkı sunmak olduğunu söyledi. İKOD üyelerinin kendilerine Afyonkarahisar’a gelmek istedikleri yönünde teklifte bulunduklarında bunu memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden Çoban, “Arkadaşlarımız bize gelerek Cumhuriyet’in kazanıldığı topraklara bir gezi düzenlemeyi düşündüklerini söyledi. Bizde bunu memnuniyetle karşıladık, dün arkadaşlarımızla birlikte Frig Vadisi ve Kocatepe’yi gezdik. Orada Afyonkarahisar Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, Kurtuluş Savaşı'nı anlatan bir konuşma yaptı. Geziye katılanlar adeta o günleri yaşayarak duygulandılar. Şimdi de araçlarımızı Afyonkarahisarlıların beğenisine sunduk” dedi.

Gezi Parkı olaylarının ardından birlik ve beraberlik adına yapılan bu gezinin önemli mesajlar verdiğini söyleyen Başkan Çoban, “Araçlarımız gezi boyunca taşıdıkları Türk Bayrağı ile bizim birlik ve beraberliğimizi göstermek adına önemli bir mesaj vermiş oldular” dedi.
Öte yandan, yaklaşık iki saat vilayet önünde klasik otomobiller Afyonkarahisarlıların beğenisine sunuldu. Arabaları gören vatandaşlar hayranlıklarını gizleyemedi.Kaynak: http://otomobil.milliyet.com.tr/klasik-otomobiller-goz-doldurdu/otoguncel/detay/1730451/default.htmEtiketler: İstanbul , Kurtuluş Savaşı , Afyonkarahisar , saat , Istanbul , Türk Bayrağı

Haber okunma sayısı: 1715Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ