KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

Sondepremler Kumluca 5.3 Şiddetinde Deprem

sondepremler-kumluca-53-siddetinde-deprem

Antalya'nın Kumluca ilçesinin 65.45 kilometre açığında saat 09.21'de, 40.19 kilometre derinlikte kaydedilen deprem Antalya'nın bütün ilçelerinde Burdur ve Isparta'da da hissedildi.
12 Eylül 2018 Çarşamba 10:06

 AFAD'ın sitesinde yer alan bilgiye göre Antalya'nın Kumluca ilçesinde 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise depremin büyüklüğünü 5.3 olarak açıkladı.

BURDUR VE ISPARTA'A DA HİSSEDİLDİ

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi'nin verilerine göre Akdeniz'de Richter Ölçeği'ne göre 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Antalya'nın Kumluca ilçesinin 65.45 kilometre açığında saat 09.21'de, 40.19 kilometre derinlikte kaydedilen deprem Antalya'nın bütün ilçelerinde Burdur ve Isparta'da da hissedildi.

DÜN SABAHA KARŞI DA SALLANMIŞTI

Antalya'da dün sabaha karşı da Döşemealtı ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş, bu deprem de Antalya'nın tamamında ve Burdur ile Isparta'nın bazı ilçelerinde hissedilmişti.akdeniz sondeprem,12eylül akdeniz deprem,12 eylül deprem,bugün deprem,bugünkü deprem şiddeti,kumluca,kumlucahaberleri,kumluca haber,kumlucaweb,deprem,#sondakikadeprem,#akdenizdeprem,#sondepremler,#depreminşiddetikaç,kumluca merkez üssü,antalya kumluca da deprem,antalya kumluca depremde sallandı,adrasan deprem,çıralı deprem,olimpos deprem,finike deprem,elmalı deprem,konyaaltı deprem,kemer deprem,kaş deprem,kumluca ilçesi salladı,sondakika deprem haberleri,


Haber okunma sayısı: 581 Haber Kaynağı: Kumluca WebYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ