KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

Kumluca Yeni Belediye Başkanı Yusuf GÖVEN

kumluca-yeni-belediye-baskani-yusuf-goven

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin ÇETİNKAYA’nın yerine Kumluca Belediye Başkanlığı görevi için Ankara’da mülakat ve görüşmeler gerçekleştirildi.
05 Mayıs 2018 Cumartesi 01:54

 24 Haziran 2018 Seçimlerinda Antalya’dan Milletvekili olmak üzere görevinden ayrılan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin ÇETİNKAYA’nın yerine Kumluca Belediye Başkanlığı görevi için Ankara’da mülakat ve görüşmeler gerçekleştirildi.


Antalya Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Kumluca Ak Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer, Ankara’ya Kumluca Belediye başkanlığı görevini üstlenecek 3 Meclis üyesi ile birlikte gitti.

Kumluca Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Erdeniz YAVUZ, Avukat Yusuf GÖVEN ve Şefik durdaş, Ankara Ak Parti Genel Merkezinde Yerel yönetim sorumluları ve ardından Türkiye Cumhuriyet’inin Son Başbakanı Binali YILDIRIM ile görüştü.
KUMLUCA’NIN YENİ BELEDİYE BAŞKANI YUSUF GÖVEN OLDU…
Yapılan görüşmeler neticesinde Kumluca Belediye Başkanlığı Görevine Avukat Yusuf GÖVEN uygun görüldü.

Kumluca Web, Kumluca Haberleri olarak kulis bilgilerine göre, Ak Parti Genel Merkezinde Yerel seçimlere kadar sürdürülecek görev değerlendirilerek, yapılacak olan yerel seçimlerde Kumluca Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak tekrar görev verilebileceği bilgisine ulaştık..

Akparti kumluca,Ankara Ak parti genel merkez,Antalya Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş,Erdeniz Yavuz Kumluca,Hüsamettin Çetinkaya Sıra Ak Parti antalya Milletvekili adayı,hüsamettin çetinkaya sonrası belediye başkanı kim oldu,kumluca,Kumluca Ak Parti,Kumluca Ak Parti ilçe Başkanı Arif Yavuzer,Kumluca Belediye Başkanı kim,Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven,kumluca belediyesi,Kumluca Belediyesi yusuf göven,kumluca hüsamettin çetinkaya milletvekili,mayıs 2018 belediye başkanı kim oldu,Yeni Kumluca belediye başkanı,Yusuf göven Kumluca Belediye Başkanı,kumluca-haberleri,hüsamettin-çetinkaya,kumluca-belediye-başkan-adayı,antalya-milletvekili-adayı,kumluca-sondakika,kumluca-siyaset-haberleri,kumluca siyaset,


Haber okunma sayısı: 513 Haber Kaynağı: Kumluca WebYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ