KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

Kumluca Belediyesi Devir Teslim Töreni

kumluca-belediyesi-devir-teslim-toreni

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Hüsamettin Çetinkaya ise, “1999 yılında göreve geldiğimizde Kumluca İlçesini ülkemizde tanıyan yoktu. Üç Belediye Başkan Yardımcılığımızın öncülüğünde bir vizyonel ekip kurduk.
10 Mayıs 2018 Perşembe 17:30

AK Parti Antalya Milletvekilli Aday Adaylığı için İstifa eden Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Kumluca Belediye Meclisi tarafından başkanlığı seçilen Yusuf Göven’e görevini düzenlenen törenle teslim etti.

Kumluca Mehmet Akif Kültür sanat ve Kongre Merkezinde düzenlenen törene, Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Kumluca Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, CHP İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz,

MHP İlçe Başkanı Yücel Kaplan, daire amirleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan törende, Hüsamettin Çetinkaya’nın 19 yıllık görev süresi içerisinde gerçekleştirdiği, projeleri, yatırımları, sosyal etkinlikleri ve aldığı ödülleri içeren video klip izlendi.Kumluca’nın yeni Belediye Başkanı Yusuf Göven, “Bir gün Kumluca’ya belediye başkanı olacağım aklıma gelmezdi. Meclis arkadaşlarımız beni başkan seçti. Bize düşen bu ilçede, bu ülkede yaşayan insanlar için faydalı işler yapmaktır.

Hep birlikte bu ilçeyi en iyi bir şekilde yöneteceğiz” dedi.

AK Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Hüsamettin Çetinkaya ise, “1999 yılında göreve geldiğimizde Kumluca İlçesini ülkemizde tanıyan yoktu. Üç Belediye Başkan Yardımcılığımızın öncülüğünde bir vizyonel ekip kurduk.

Alt birimler oluşturduk. 1999 yılında çekilen fotoğraflara bakıldığında mesai arkadaşlarımızın ne kadar yıprandığını göreceksiniz.

Personelimiz belediyemizin marka belediye olması için samimi bir şekilde gece gündüz durmadan çalıştı” diye konuştu.

Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun da “Birçok ilçede değişik belediye başkanlarıyla çalıştım. Başkan Çetinkaya’nın eğitimci bir kimliği var. Öğretmen kökenli başkanların ayrı bir çalışma yöntemi olduğunu ve daha başarılı olduğunu gördüm.

Başkan Çetinkaya’ya yeni çıktığı yolda başarılar diliyorum. Yeni Başkanımıza da başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

Törenin sonunda eski Başkan Çetinkaya’ya yeni başkan, belediye personeli ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri tarafından plaketler verildi.

 

Kumluca Kaymakamı Hakkı Uzun, Kumluca Cumhuriyet Başsavcısı Tolgahan Altınay, AK Parti İlçe Başkanı Arif Yavuzer, CHP İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz, Ramazan Çataltepe Kumluca,Süleyman Falay Kumluca,Mustafa Songur Kumluca,Hüsamettin Çetinkaya,hüsamettin-çetinkaya,Kumluca,#Kumluca,#Kumlucahaberleri,#Kumlucahaber,kumlucabelediyesi,Kumluca-belediyesi,Kumluca-belediye-başkanı,


Haber okunma sayısı: 469 Haber Kaynağı: Kumluca WebYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ