KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kepez Haberleri

Gündüz Vakti Kasiyere Silah Doğrulttu

gunduz-vakti-kasiyere-silah-dogrulttu Mehmet Atay Caddesi üzerinde bulunan Antalya'nın bir yerel Market zincirinin şubesinde gerçekleşti.

Kamyonet Yayaya Çarptı

kamyonet-yayaya-carpti Cumhur Bozuklu’nun kullandığı 07 BRR 64 plakalı kamyonet araç çarptı. Çarpmanın şiddetiyle havalanan Erkan Ceyhan, savrularak yolun ortasına düştü. Kazayı görenlerin haber vermesi üzerine olay

Kepez Belediyesinin Gurur Projesi Varsak Park

kepez-belediyesinin-gurur-projesi-varsak-park Antalya’nın ilki olma özelliği taşıyan havuza, meclis kararıyla merhum Başbakan Adnan Menderes’in ismi verildi. Antalya’nın su sporlarıyla ilgili havuz problemini çözecek olan tesis, tam bir sosyal

Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlikleri

kepez-belediyesi-ramazan-etkinlikleri Kepez Belediyesi’nin, eski Ramazanları aratmayan etkinliklerin olduğu Ramazan şenliği başladı.

Değeri 4 Milyon Olan Taklit Ürün Operasyonu

degeri-4-milyon-olan-taklit-urun-operasyonu piyasa değeri 4 milyon tl olan 18 bin 85 taklit ürün ele geçirildi güvenlik şube müdürlüğüne bağlı polis ekiplerinin eş zamanlı olarak 2 ayrı adrese yaptığı operasyon

Kepez'de Kur'an Ziyafeti Etkinliği

kepezde-kuran-ziyafeti-etkinligi Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ve Başkan Hakan Tütüncü, Kur’an tilavetinden sonra 46 din görevlisine Ramazan ayındaki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Tütüncü Yetim ve Muhtaç Çocukları Sevindirdi

tutuncu-yetim-ve-muhtac-cocuklari-sevindirdi Kamuoyunda “Canan Anne” olarak bilinen AYÇOV’un kurucusu ve Başkanı Canan Tungar ile bir süre görüşen Tütüncü, maddi ve manevi olarak her zaman Çocuk Sevgi Evi’nin yanında olduklarını belirtti.

Kepez Gazi Bulvarına 4 Milyon Tl Harcadı

kepez-gazi-bulvarina-4-milyon-tl-harcadi Kepez Belediyesi, Antalya’nın protokol yolu olarak bilinen ve her gün binlerce kişinin kullandığı Gazi Bulvarı’nın, yetki alanındaki bölümünde etaplar halinde başlattığı çevre düzenlemesi

Kepez Belediyesi Evlilik Okulu Eğitim Günü Yaklaşıyor

kepez-belediyesi-evlilik-okulu-egitim-gunu-yaklasiyor Eğitim seminerleri ise Kepez Belediyesi Nikâh Salonu'nda olacak. Eğitim sürecini tamamlayan çiftlere ise Kepez Belediyesi ve Mentalya Aile Danışmanlık Merkezi onaylı evlilik okulu sertifikası verilecek.

Hakan Tütüncü Zabıtam ile İftihar Ediyorum

hakan-tutuncu-zabitam-ile-iftihar-ediyorum Samimi, cefakâr, dürüst hizmet anlayışlarından dolayı zabıta çalışanlarımızla iftihar ediyorum ve onları takdir ediyorum. Zabıta personelimle çalışmaktan mutluluk duyuyorum.”

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ