KUMLUCAWEB KUMLUCA'NIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ #kumlucahaberleri

GÜNCEL

Clk Akdeniz Tasarruf İçin mi Kesinti Yapıyor

clk-akdeniz-tasarruf-icin-mi-kesinti-yapiyor Tüketici Koruma Derneklerine, savcılığa, tüketici hakem heyetlerine en çok şikayet CLK hakkında geliyor. Vatandaşlar kabarık faturalardan yakınırken , muhtarlar da aydınlatma direklerindeki lambaların

Chp'de Kurultay Delegeleri Kılıçdaroğlu dedi

chpde-kurultay-delegeleri-kilicdaroglu-dedi Bundan sonra ayrılık yok, birleşe birleşe büyüyeceğiz, oy versin vermesin herkesi kucaklayacağız...

Lukka Yapı nın Sahibi Ahmet Çelik Trafik Kazası

lukka-yapi-nin-sahibi-ahmet-celik-trafik-kazasi Yakınlarından edilinilen bilgiye göre kendisinin hız tutkunu olduğu ifade edildi, aracın hızla denize uçmuş olabileceğini düşündüklerini söylediler.

Akdeniz Beşik Gibi Sallanıyor Son Depremler

akdeniz-besik-gibi-sallaniyor-son-depremler Afet ve Acil DurumYönetimi Başkanlığı (AFAD) Deprem Dairesi Başkanlığından yapılan açıklamada, saat 20.37′te Akdeniz doğu baseni merkezli deprem meydana geldiği bildirildi.

Mhp 'li Antalya Büyükşehir Meclis Üyesi Ak Partiye Geçti

mhp-li-antalya-buyuksehir-meclis-uyesi-ak-partiye-gecti Muratpaşa Antalya Büyükşehir Meclis Üyesi Osman Kepez'e rozetini Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel taktı.

Ak Parti Finike Belediye Meclis Üyeleri İstifa Etti

ak-parti-finike-belediye-meclis-uyeleri-istifa-etti Gündeme son dakika gelişmesi olarak düşen haberde Büyükşehir Meclisinde Ak Parti aleyhinde dengeleri değiştirebilecek önemli bir istifa haberi.

Köpek iki Tane Yeşil Yavru Dünyaya Getirdi

kopek-iki-tane-yesil-yavru-dunyaya-getirdi "Onları ilk gördüğüm zaman inanamadım. Önce köpeklerin kirli olduklarını sandımı ve onları temizlemeye çalıştım. Ancak yeşillikleri gitmedi" diye konuştu.

Obama Gerekirse Gireriz

obama-gerekirse-gireriz Obama "Irak'ta yaşanan gelişmelerden endişeliyiz. Irak'a yardım ederken her türlü olasılık masada.

Kumluca Meclis Üyesi Halil Karataş Mhp den İstifa Etti İddiası

kumluca-meclis-uyesi-halil-karatas-mhp-den-istifa-etti-iddiasi Antalya Belediye Meclis üyeliğinde koltuk sayısı 103 kişilik mecliste Ak Parti 51 olurken Chp ve Mhp 52 de kaldı.

Antalya da Efsaneler Gitti Kaleler Yıkıldı

antalya-da-efsaneler-gitti-kaleler-yikildi Antalya 2014 Seçimlerinde Akp, Mhp, Chp, Kimler Kazandı Kimler Kaybetti

Antalya da Efsaneler Gitti Kaleler Yıkıldı

antalya-da-efsaneler-gitti-kaleler-yikildi Antalya 2014 Seçimlerinde Akp, Mhp, Chp, Kimler Kazandı Kimler Kaybetti

Btp Antalya ve İlçe Belediye Başkan Adayları

btp-antalya-ve-ilce-belediye-baskan-adaylari 30 Mart Yerel Seçimlerinde Bağımsız Türkiye Partisi BTP Antalya ve ilçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı

Hdp Antalya ve İlçe Belediye Başkan Adayları

hdp-antalya-ve-ilce-belediye-baskan-adaylari Hdp Antalya ve İlçelerinin Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı

Saadet Partisi Antalya ve ilçe Adayları

saadet-partisi-antalya-ve-ilce-adaylari Saadet Partisi Antalya ve ilçelerinin Belediye Başkan Adayları

Son Seçim Anketleri Mak Danışmanlık

son-secim-anketleri-mak-danismanlik Son sözü halk sandıkta belirleyecek ama öncesinde bir çok kamuoyu anket firmaları anketlerini açıklamaya başladı. Mak danışmanlık son anketini açıkladı. izmir, istanbul, ankara, antalya, diyarbakır, son

Akp de İstifalar Devam Ediyor

akp-de-istifalar-devam-ediyor İşbilen, AK Parti'de bilinen en eski Gülen Cemaati temsilcisi olmanın yanı sıra, az konuşması ve sessiz kişiliğiyle tanınıyor. Cemaat ile Hükümet ilişkilerinin gerilmeye başladığı ilk zamanlarda da

Seçim Öncesi Büyük Af Geliyor

secim-oncesi-buyuk-af-geliyor Çalışılan pakette “tüp bebek sürprizi” de yer alıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu halen tüp bebekte en fazla 2 deneme için ödeme yapıyor.

Sgk Alacaklarını Pazartesi Antalya dan Başlıyor

sgk-alacaklarini-pazartesi-antalya-dan-basliyor Pilot il seçilen Antalya’daki e-haciz uygulaması ise 18 Kasım Pazartesi günü hayata geçecek.

Mehmet Ağar Tekrar Cezaevine Girecek

mehmet-agar-tekrar-cezaevine-girecek eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'a yeniden cezaevi yolu gözüktü.

Özel Harekat Timlerine Pusu

ozel-harekat-timlerine-pusu Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Mardin İl Jandarma Komutanlığınca, saat 14.30 sularında Nusaybin Eskihisar Köyü bölgesinde, yol devriyesi maksadıyla görevlendirilen

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ