KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Öcalan Heykeli Dikecekler Başbakan Açıklamaları

ocalan-heykeli-dikecekler-basbakan-aciklamalari

Dün BDP’nin eş başkanı çıkıp bölücü başının heykelini dikeceklerini söylediler.
14 Kasım 2012 Çarşamba 16:48

Dün BDP’nin eş başkanı çıkıp bölücü başının heykelini dikeceklerini söylediler. İşte bunlar anca beton dökerler çünkü kalp taştan olunca akıllarına da sadece beton geliyor.

 

”Saddam’ın Stalin’in, Lenin’in, Tito’nun, Esed’in heykelleri tek tek yıkılıyor. Hiç merak etmeyin, bunların heykelleri bu topraklarda kendilerine kaide bile bulamaz. Her biri birer medeniyet şehri, her biri birer tarih şehri olan Doğu’nun Güneydoğu’nun şehirlerindeki o manevi atmosfer, bunların hayallerindeki o heykeli daha yapılmadan paramparça edecek güce, kudrete sahiptir”dedi.

 Erdoğan’ın konuşmasından diğer bölümler

 

”CHP Genel Başkanı, ne kendi kişisel tarihini ne de CHP’nin tarihini konuşamaz. Zira her ikisinde de Dersim var. Her ikisinde de Dersim’le yüzleşmek zorunda. Zalim CHP ile mazlum Dersim arasında bir tercih yapmak zorunda ama işte bunu yapamıyor. İşte asıl patolojik vaka budur. CHP Genel Başkanı, Dersim’le CHP arasında bir reddi miras tercihi yapmak zorunda kalmış ve Dersim’i reddetmiştir, onun üzerine örtmüştür, onu unutmuştur ama onunla da devamlı geçinmektedir” dedi.

 

”O kadar büyük bir korku, o kadar büyük bir paranoya içindeler ki atılan her adımın, yapılan her reformun Türkiye’yi böleceğine inanıyorlar. Niye çünkü o adımı AK Parti iktidarı atıyor onun için. Bunların kendilerine güveni yok, özgüveni hiç yok. Biz Türkiye’ye güveniyoruz”dedi.

 


Haber okunma sayısı: 2785 Kaynak: Ok.NetYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ