KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Elmalı Haberleri

Elmalı Yuva Mahallesi Yağmurdan Zarar Gördü

elmali-yuva-mahallesi-yagmurdan-zarar-gordu Sel yaklaşık olarak 10 evi de kullanılamaz hale getirdi. Sel sularının girdiği evlerde büyük zararlar oluştu. Vatandaşlar, selden eşyalarını kurtarmaya çalışırken zor anlar yaşadılar.

Milli Eğitim Elmalı 'daki Çocuklar İçin Müjde Verdi

milli-egitim-elmali-daki-cocuklar-icin-mujde-verdi 13 yaşındaki F.'yi, rızasına aykırı olarak, üvey anne B.'nin dayısının oğlu ile aile içi nişanlamışlardır. Diğer çocuk G. de bir diğer akrabası ile nişanlamıştır.

Elmalı İlçe Kaymakamı Gürbüz SALTAŞ

elmali-ilce-kaymakami-gurbuz-saltas Batı Antalya ilçeleri Kemer, Kumluca, Demre,Elmalı, Kaş, ilçelerinin kaymakamlık makamına yeni isimler atandı.

Elmalı Güreşlerinde Altın Kemer Orhan Okulu

elmali-gureslerinde-altin-kemer-orhan-okulu 662. TArihi Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri Final Müsabakalarında kazanan Orhan Okulu oldu

662 Tarihi Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri 2014

662-tarihi-elmali-yesil-yayla-yagli-pehlivan-guresleri-2014 662. Tarihi Elmalı Yeşilyayla Pehlivan Güreşlerinde Baş Pehlivanlık için 16 ya Kalan Pehlivanlarımız

Türkün İlk Er Meydanı Elmalı Güreşleri Başladı

turkun-ilk-er-meydani-elmali-guresleri-basladi 662 yıldır devam eden yağlı güreşlerin önemine değinen Başkan Öztekin, Evliya Çelebi'nin kayıtlarında ve Osmanlı Devleti arşivlerinde Elmalı'daki güreş organizasyonunun yer aldığını anlattı.

Hüseyin Altıntaş Mhp Elmalı Belediye Başkan Adayı

huseyin-altintas-mhp-elmali-belediye-baskan-adayi Milliyetçi Hareket Partisi Elmalı Belediye Başkan Adayı halen görevde olan 2009 Yerel Seçimlerinde Elmalı Belediye Başkanlığını Kazanan Hüseyin ALTINTAŞ

Elmalı Güreşlerinin Başpehlivanı Orhan Okulu

elmali-gureslerinin-baspehlivani-orhan-okulu Trt Spor Kanalından naklen Canlı yayınlanan güreş müsabakalarında, Orhan Okulu, Abdullah Güngör 'ü Mehmet Yeşilyeşil Recep Kara 'yı yenerek Finale yükseldi.

Hüseyin Samani Yörük Göçü Kortejini Terketti

huseyin-samani-yoruk-gocu-kortejini-terketti Yörük göçüne katılan Milletvekili Hüseyin Samani ve AK Parti Elmalı ilçe teşkilatı mensupları, Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş’ın yanında bulunan kişiler tarafından sözlü tacize

Elmalı'da Sümer Ezgü ve Hamiyet Elmalı'yı Coşturdu

elmalida-sumer-ezgu-ve-hamiyet-elmaliyi-costurdu Konser sonunda Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş, Hamiyet ve Sümer Ezgü’ye çiçek ve plaket takdim ederek teşekkür etti.

661 Tarihi Elmalı Yeşilyayla Yağlı PEhlivan Güreşleri

661-tarihi-elmali-yesilyayla-yagli-pehlivan-guresleri Tarihi Edirne Kırkpınar Güreşlerinden eskiye dayanan Elmalı Yeşilyayla Yağlı PEhlivan güreşlerinin bu yıl 661 ncisi gerçekleştirilmekte.

Korkuteli Elmalı Trafik Kazasında 6 Kişi Öldü

korkuteli-elmali-trafik-kazasinda-6-kisi-oldu Korkuteli Elmalı Karayolunda Zincirleme Trafik Kazası Can Aldı Elmalı Korkuteli Karayolunda meydana gelen trafik kazasında 6 Kişi yaşamını kaybetti 5 Kişide çeşitli yerlerinden yaralandı.

Elmalı'da Devam Eden Gelenek Kadir Gecesi İftarı

elmalida-devam-eden-gelenek-kadir-gecesi-iftari İftar yemeğinden sonra konuşma yapan Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş, Ramazan ayında birlik ve beraberliğin önemine değindi. Altıntaş, "Bu mübarek ay ve Kadir Gecesi'nde sizler ile birlikte

Elmalı 2012 Kasım Ayı Nöbetçi Eczane Listesi

elmali-2012-kasim-ayi-nobetci-eczane-listesi 2012 Kasım Ayı Elmalı Nöbetçi Eczane Listesi, Hangi Eczane Hangi Tarihte Nöbetçi Web Sitelerimizden takip edebilirsiniz.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ