KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

EKONOMİ

2018 de Yeni MTV yüzde %40 arttı

2018-de-yeni-mtv-yuzde-40-artti #kumlucahaberleri, Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Binek otomobil MTV’si 2018 yılında yüzde 40 artacak. MTV'de aracın vergisiz değeri de dikkate alınacak" dedi.

Esnaf Bağkur Ücreti 2016 Fiyatları

esnaf-bagkur-ucreti-2016-fiyatlari 2016 yılı için asgari ücretin brüt tutarının belirlenmesinin ardından 2016 yılında ödenecek en düşük ve en yüksek Bağ-Kur primleri de netleşti.

Tüv Türk 2016 Yeni Fiyatlar

tuv-turk-2016-yeni-fiyatlar belge, ceza ve muayene ücretleri 2016'da yeniden belirlenecek. Söz konusu ücretlerde, Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile 2015 yılı için belirlenen yeniden değerleme oranında artışa gidilecek.

Elektronik Ürünlere Gümrük Ek Vergi Zammı

elektronik-urunlere-gumruk-ek-vergi-zammi Bakan Zeybekçi, önümüzdeki 1 ay içinde ilave gümrük vergilerinde özel tedbirlerin alınacağını belirtti. Zeybekçi, alınacak tedbirlerin elektrik, elektronik, cep telefonu ve tablet bilgisayarlar için

Bebe Araç ve Gereçlerine Vergi Zammı

bebe-arac-ve-gereclerine-vergi-zammi Gelen zamlara göre normal bir bebek koltuğu 1499 TL’ye satılırken 2250 TL’ye satılacak. Bazı koltuklarn fiyatkarı 349 TL’den 599'ye TL’ye çıkacak. Mama sandalyesi 299 TL’ye satılırken, zamla 499

Konut Satışlarında Artış

TÜİK Türkiye genelinde nisan ayı konut satışı verilerini açıkladı. Konut satışlarında

Fuat Avni Yazdı Bddk Bank Asya ya El Koydu

fuat-avni-yazdi-bddk-bank-asya-ya-el-koydu Cemaate yakınlığıyla bilinen Twitter fenomeni Fuat Avni, Erdoğan'ın Bank Asya yönetimine el koydurması karşılığında Mutalip Ünal'a milletvekilliği sözü verdiğini iddia etti.

2015 Bütçesinde Vatandaşa 9 Milyar Ceza

2015-butcesinde-vatandasa-9-milyar-ceza vatandaşın 2015 yılında ödeyeceği vergi ve cezalardaki artış oranı da belli oldu. Trafikten çöpe, emlaktan taşıta, fiş almamadan iletişim vergisine kadar onlarca kalem vergi ve cezası yüzde 10.11

Vergi Yapılandırmasında İnternet Dönemi

vergi-yapilandirmasinda-internet-donemi Borçlu olanların vergi dairelerine en son 1 Aralık 2014'e kadar başvuruda bulunması gerekiyor. İnternet üzerinden açılan sistemle vatandaşlar Vergi Dairesi'ne gitmeden işlem yapabiliyor.

Elektrik Faturalarında Devlet Desteği

elektrik-faturalarinda-devlet-destegi Dar gelirli vatandaşların elektrik faturasını düşürücü sosyal adımlar yeniden masada. Dağıtım şirketlerinin gündeme getirdiği sisteme geçilmesi halinde yeşil kartta olduğu gibi dar gelirlinin

Yeni Torba Yasa da Neler Var İşte Cevapları

yeni-torba-yasa-da-neler-var-iste-cevaplari Peki torba yasanın hiç bilinmeyen maddeleri neler ? Kumlucaweb.com - Kumlucahaberleri.net - Antalyayorum.com olarak sizler için anlaşılabilen en saydam torba yasa kanunlarını foto galeri olarak sunduk.

BDDK katılıma katkı sağlayacaklara vize verecek

bddk-katilima-katki-saglayacaklara-vize-verecek BDDK Başkanı Mukim Öztekin, katılım bankacılığına katkı sağlayacak kuruluşlara izin verileceğini söyledi.

Yapı Kredi Portföy'e Fitch'ten en yüksek not

yapi-kredi-portfoye-fitchten-en-yuksek-not Fitch Ratings, Yapı Kredi Portföy’ün M2+(tur) olan Portföy Yöneticisi derecesini en yüksek not olan M1(tur) notuna yükseltti.

Türkiye üçüncü sırada

turkiye-ucuncu-sirada Dünya genelinde işe alım beklentilerinin en güçlü olduğu ülkeler, Brezilya, Tayvan, Türkiye ve Hindistan oldu

Ya Halkbank, ya Arkas!

ya-halkbank-ya-arkas Voleybolda Teledünya Erkekler Türkiye Kupası’nda heyecan tüm hızıyla sürerken, günün kazananları Halkbank ve Arkas bugün Gaziantep Şahinbey Spor Salonu’nda mutlu sona ulaşmak için mücadele

Dört ihaleden 3.5 milyar dolar

dort-ihaleden-35-milyar-dolar Elektrik dağıtımda Dicle, Vangölü, Toroslar ve AYEDAŞ'ın özelleştirme ihaleleri yapıldı. Dört ihalede toplam 3 milyar 457 milyon dolarlık teklif verildi.

Şimşek: Mayıs ayı itibari ile sıfırlanacak!

simsek-mayis-ayi-itibari-ile-sifirlanacak YALOVA’da konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, IMF borçlarının bu mayıs ayı itibariyle sıfırlanmış olacağını söyledi. Şimşek, "Bizim dünyadan 31 milyar lira üzerinde bir alacağımız var"

Visa’dan aylık tüketim takibi

visadan-aylik-tuketim-takibi Visa Europe, Türkiye’de tüketim harcamalarını aylık bazda ölçümleyerek, ekonomiye ait verilerin erken dönemde elde edilmesine olanak tanıyan Visa Kartlı Harcama Endeksi’ni hayata geçirdi.

GARANTİ’DEN 2012’DE 3.3 MİLYAR TL NET KÂR

garantiden-2012de-33-milyar-tl-net-kr Garanti Bankası’nın 2012 yılındaki net kârı, 3 milyar 362 milyon 51 bin TL oldu.

İMKB’de beklenti bitmedi

imkbde-beklenti-bitmedi Moody’s’i bahane eden İMKB soluksuz yükselişine ara verdi. Ancak, orta ve uzun vadede yükseliş beklentisi devam ediyor

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ