KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Beykonak Haberleri

KUMLUCA BEYKONAK TRAFİK KAZASINDA 2 KİŞİ YARALANDI

kumluca-beykonak-trafik-kazasinda-2-kisi-yaralandi Kumluca Beykonak Mahallesi Trafik Kazası, Beykonak mezarlığı yakındaki virajı alamayan otomobil sürücünün hakimiyetini kaybetmesi üzerine yol kenarındaki müstakil evin merdivenine çarptı.

Beykonak Baymak Deresi Köprüsü Yenileniyor

beykonak-baymak-deresi-koprusu-yenileniyor Baymak deresinde kış aylarında yağmur sularının tahliyesinde sıkıntı yaşandığını ve zaman zaman su taşkınlarının olduğunu söyledi.

Beykonak Mahallesinin Çehresi Değişecek

beykonak-mahallesinin-cehresi-degisecek Çetinkaya, mahallenin merkezi olan caddenin her iki tarafından çevre düzenlemesi ve kaldırım yapılmasının Beykonak’ın çehresini değiştireceğini ve mahalleye değer kazandıracağını belirtti.

Kumluca Belediyesi Beykonak Hizmet Binası Açıldı

kumluca-belediyesi-beykonak-hizmet-binasi-acildi Antalya BüyükşehirBelediyesi ile Kumluca Belediyesi’nin ortak hizmet ağına girdiğini kaydeden Çetinkaya, koordineli olarak buralara da en iyi hizmeti vermeye çalışacaklarını söyledi.

Beykonak ta Recep Turan'a Görevi İade Edildi

beykonak-ta-recep-turana-gorevi-iade-edildi Beykonak Belediyesi Belediye Başkanlığı görevi iade edilen Recep Turan tekrar görevinin başında

Beykonak Chp Halk Oylaması Sonuçları

beykonak-chp-halk-oylamasi-sonuclari Cumhuriyet Halk Partisi Belde Belediyeleri Kapatılması yönündeki yasa uygulaması için Beykonak Beldesinde Halk Oylaması Gerçekleştirdi

Kumluca Beykonak Beldesinde İntihar

kumluca-beykonak-beldesinde-intihar Yakınları İbrahim Bayram için hayata bağlı kimseyi incitmeyen bir kişiliğe sahipti bu olaya gerek duyacak bir yapıya bile sahip değildi dediler..

Beykonak Belediye Başkanı Recep Turan

beykonak-belediye-baskani-recep-turan Belediye Başkanı Recep Turan ve Belediye Çalışanlarından M.ÇETİNKAYA , V.YILDIRIM Tutuklanıp Kumluca Kapalı Ceza Evine yerleştirilmişti.

Beykonak Gaaz Mevkii Orman Yangını

beykonak-gaaz-mevkii-orman-yangini 2 saat gibi bir zamanda yapılan müdahalede 1.5 hektara yakın ormanlık alan zarar gördü. Yangını çıkış nedeni henüz belirlenemezken olayla ilgili araştırma devam etmekte.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ