KUMLUCA HAL FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Dolu Seralara Zarar Verdi Antalya

dolu-seralara-zarar-verdi-antalya

Kumluca Haberleri, Geçtiğimiz günlerde etkili olan ve Batı Antalya bölgesinde maddi zarara yol açan hortum ve şiddetli yağmurun ardından
20 Kasım 2017 Pazartesi 02:57

Kumluca Haberleri,
Geçtiğimiz günlerde etkili olan ve Batı Antalya bölgesinde maddi zarara yol açan hortum ve şiddetli yağmurun ardından Aksu da meydana gelen dolu yağışı ile bölgede plastik ve cam seralara zarara neden oldu.

Antalya'nın batısını vuran hortumun ardından bu kez de Aksu'da akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı seralarda maddi hasara neden oldu.


Aksu ilçesinin Topallı ve Kurşunlu Mahallelerinde akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı, zor günler geçiren çiftçiyi vurdu.
Yaklaşık 1 saat etkili olan ceviz büyüklüğündeki dolular, camlarda ve seralarda maddi hasara neden oldu. Bazı yerlerde ise adeta beyaz dolu kütleleri oluştu. Oluşan zararın yapılacak incelemelerin ardından netlik kazanacağı öğrenildi.


Meteorolojiden yapılan açıklamada 20 Kasım 21 Kasım tarihlerinde Antalya bölgesinde yaşanılması muhtemel Fırtına, Şiddetli Yapmur, Sel tehlikesi ve Hortum olabileceği üreticilerin bu yönde dikkatli olması yönünde uyarılarda bulunuldu.


Kumluca haberleri, 


meteoroloji, Kumluca haber, kumluca hava durumu, aksu hortum, aksu dolu, antalya dolu, antalya tolu yağışı, kumluca hortum, antalya hortum, antalya sel, antalya meteoroloji tahminleri, antalya da fırtına uyarısı, bugün hava durumu, yarın hava durumu, bu hafta hava durumu, kumluca, aksu, kumlucahaberleri, kumluca-haber,


Haber okunma sayısı: 823 Haber Kaynağı: Kumluca WebYazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

ANTALYA - HAVA DURUMU

ANTALYA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ